RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA: San Andreas / Скам по-китайськи: безкоштовна San Andreas Unity за гроші

Скам по-китайськи: безкоштовна San Andreas Unity за гроші

  55
  0
Контроль якості в деяких цифрових магазинах викликає подив. Невже так важко не пропускати на віртуальні полиці відвертий скам? Ось не далі як у лютому в Steam та Google Play під назвою Blood on the Streets продавали безкоштовний фанатський мод San Andreas Unity, який є відтворенням GTA: San Andreas на рушії Unity. Але ж неладне можна було запідозрити вже за скріншотами, які виклали «розробники».

Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets. Скріншот з San Andreas Unity, який видавали за якусь Blood on the Streets.

Навіть коли обману надали розголосу, китайські шахраї продовжили відігравати свою роль «творців проекту». Вони вибачились перед тими, хто купив його (у «Стімі» таких — до 10 осіб), на поганому англійському пообіцяли повернути кошти та понадіялись на підтримку спільнотою їх майбутнього дітища.

Сторінка Blood on the Streets до видалення. Повідомлення від «розробників» у зв’язку з «форс-мажором».

7-го березня «гру» видалили з Steam, де вона протрималась півтора тижня. В Google Play продавалась трохи довше — приблизно місяць.
Більше новин на тему GTA: San Andreas:
Увійдіть, щоб коментувати.