RU
Меню закрити

Головна / НовиниGCU / Наші соцмережі: багато фан-арту, ще декілька римейків трейлера GTA 6 та інше

Наші соцмережі: багато фан-арту, ще декілька римейків трейлера GTA 6 та інше

  27
  0
У наших соцмережах ми нерідко викладаємо контент, який по своєї важливості не дотягує до повноцінного матеріалу — часто це фанатські відео та ілюстрації. І щоб наші відвідувачі не пропускали його, навіть якщо не підписувались на GCU на інших ресурсах, ми збираємо ці добірки.

Red Dead Redemption 2 все ж перемогла в категорії «Сродна праця» в Steam за підсумками минулого року. І це при тому, що повноцінні доповнення для Red Dead Online перестали виходити з липня 2021-го! Як це можливо? Переможця обирали гравці, і у RDO, вочевидь, ще повно фанатів на ПК. Питання в іншому: як гра змогла потрапити в п’ятірку номінантів без єдиного DLC за два з половиною роки?

RDR 2 отримала нагороду за кращу підтримку в 2023 році.

Пародії на трейлер GTA 6 продовжують випускатись. Хайп довкола нього такий, що до цього вдалися навіть великі бренди. Наприклад, Hyundai Rally Team зробила свій римейк.
Ще одна варіація фанатська — в стилі «реального життя». Автор з якоїсь причини сховав/видалив відео на своєму каналі, але його ще можна подивитись тут і у нас.

Якщо комусь сподобалась Minecraft-версія, то, може, припаде до смаку й трейлер RDR 2 в тому ж ключі.
Ну, і щоб закрити тему «шістки» пропонуємо добірку шпалер GTA різних часів у стилі очікуваної гри. Автор: mnm345.

Фан-арт. Ілюстрація GTA 1 у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA 2 у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA 3 у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA: Vice City у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA: San Andreas у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA 4 у стилі GTA 6. Фан-арт. Ілюстрація GTA 5 у стилі GTA 6. Офіційна ілюстрація GTA 6.

А поки ми чекаємо на свіжі новини про шосту частину, шанувальники, такі як KixzKix, продовжують малювати героїв GTA 5.

Фан-арт GTA 5. Трійця після бійки. Фан-арт GTA 5. Тревор просить Майкла застібнути плаття.

Ще можна згадати класику. Наприклад, протагоністів тієї ж «п’ятірки» в стилі GTA: Vice City ще задовго до того, як ми дізнались, що скоро нас буде вітати сучасний Вайс Сіті. Якщо бути точним, 10 років тому.

Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт GTA 5. Персонажі в стилі GTA: Vice City. Фан-арт. GTA: Vice City Nights. Фан-арт. GTA: Vice City Nights.

Чи банду з Гроув Стріт з GTA: San Andreas у виконанні чеського ілюстратора Jan Suchánek.

Фан-арт GTA: San Andreas. Банда з Гроув Стріт. Фан-арт GTA: San Andreas. СіДжей. Фан-арт GTA: San Andreas. Біг Смоук. Фан-арт GTA: San Andreas. Світ. Фан-арт GTA: San Andreas. Райдер.

Як GTA: SA могла виглядати, була б вона фільмом, показали хлопці з GTA Series.

Якби GTA: San Andreas була художнім фільмом. Якби GTA: San Andreas була художнім фільмом. Якби GTA: San Andreas була художнім фільмом. Якби GTA: San Andreas була художнім фільмом.

Сумнозвісна місія Біг Смоука виглядає не так жахливо (хоча й з тим же фіналом, що й завжди), якщо уявити, що на місці потяга…
Інший художник, Хуссейн Діба, також оновив своє портфоліо, хоча ідеал переплюнути не зміг, що й продемонстрував BubLik.

Цезарь з оригіналу GTA: San Andreas, в римейку Діби та ідеальному «остаточному виданні».

Подумали про оновлення й співробітники технічної підтримки Rockstar Games, додавши на сайт бота-помічника з пошуку. Просто напишіть йому те, що шукаєте, і він спробує вам допомогти.

Новий бот-помічник з пошуку на сайті технічної підтримки Rockstar Games.

Ось такого 9-метрового Ніко Белліка з GTA 4 зробив хлопець, який спеціалізується на друку великих паперових фігур персонажів. Каже, на роботу пішло приблизно 20 годин.

Юзер, відомий в GTA-спільноті як Vinewood Motors, під час поїздки в Нью Йорк зробив атмосферні фотографії за участі колекційних предметів, пов’язаних з четвертим поколінням.

Фігурка Ніко в Нью Йорку. Фігурка Романа в Нью Йорку. Фігурка Джонні в Нью Йорку. Цікаво, чи вийде пересуватися по Великому Яблуку з мапою GTA: Chinatown Wars?

Гравці в GTA Online (в цьому випадку uNi) знімають атмосферні відео на автомобільних сходках. Трек: Bones ft. Juicy J — Timberlake.

А власники PS5 та Xbox Series X/S можуть дозволити собі піймати в об’єктиви тварин. Розробники ж вирішили зробити тематичну добірку.

Яструб в GTA Online. Фото: M_Joe_Hort Баклан в GTA Online. Фото: OhhCurly__ Кит в GTA Online. Фото: inthesun_10 Дельфіни в GTA Online. Фото: xMiami455x Кит в GTA Online. Фото: azuazu1202luna Косатки в GTA Online. Фото: The-Ghost Свиня в GTA Online. Фото: PiLotTRr Коти в GTA Online. Фото: LolaClemntine Кролі в GTA Online. Фото: abysmpl Олень в GTA Online. Фото: Candy__Spice Олень в GTA Online. Фото: radiage_ Пума в GTA Online. Фото: senzei.loko Ротвейлер в GTA Online. Фото: chocolate_oishi

А завершимо чимось легеньким, весняним. Наприклад, вбранням Тревора.

Вбрання Тревора у суботній вечір.

Більше новин на тему GCU:
Увійдіть, щоб коментувати.