RU
Меню закрити

Головна / НовиниGTA: Trilogy / Виправлення для GTA: Trilogy — Definitive Edition на мобільних пристроях

Виправлення для GTA: Trilogy — Definitive Edition на мобільних пристроях

  43
  0
Після релізу чотири місяці тому мобільна версія GTA: Trilogy — Definitive Edition виявилась дуже успішною, і гравці зійшлись в тому, що саме вона і є тим самим правильним перевиданням «Трилогії», на відміну від версій для ПК та консолей. А в квітні випустили нове оновлення для збірки на смартфонах та планшетах, а на решті платформ на «остаточне видання», схоже, остаточно забили.

Скріншот з релізу мобільної GTA 3 — Definitive Edition.

В нотатках розробники скористувались узагальнюючою фразою: «Ми виправили деякі баги та покращили продуктивність». Користувачам довелось самим знаходити, що ж виправили останнім апдейтом. Поки що відшукали зміни переважно тільки в «трійці».

Відтепер РПГ правильно розташовується на плечі Клода під час руху. Виправлені колізії на схилах. Але ось деякі очевидні, такі як прямо перед першим укриттям, чомусь ні. Листя на перехресті в ПК-версії. Листя це прибрали, тому що воно неначе парило над асфальтом. Однак прибрали його не скрізь, і проблемні місця ще можна знайти. Баг з порожнечею біля лікарні. Те ж місце, виправлене у мобільній версії. На додачу ще й видалили дерево, можливо, щоб легче було виконати стрибок.

Залишається плекати надії, що подібні фікси колись все ж будуть внесені й в інші версії.
Джерело
Darealbandicoot та BeskInfinity
Більше новин на тему GTA: Trilogy:
Увійдіть, щоб коментувати.